Svíčka "Pečeť"

Novinka
399 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Vůně: bavlna/magnolie

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minimalistická svíčka s dokonalými variantami vůní. Zdobené jsou jemně pečetí, květy a romantickými kapkami rosy.   

 

Vůně:

Nevíte, co si pod vůní bavlny představit? Vybavte si vůni toho nejsvěžejšího právě vypraného prádla. Vůni čistě povlečené postele a peřin, ve kterých se můžete celý den válet a lenošit. Tak přesně taková je tato vůně.

Magnolie, královna květin. Velkolepé květy, které každoročně obdivují miliony lidí po celém světě. Stejně tak úžasná jako její květy je i její typická vůně. Velkolepě intenzivní a zároveň květinově jemná. 

 

O svíčce:

  • Svíčka je v minimalistickém průhledném hrnečku → po vyhoření svíčky Vám zůstane krásný hrnek. Stačí jen vymýt teplou vodou.
  • Je odlitá z ekologického nebarveného sójového vosku → sójový vosk hoří až o 40% déle než běžné vosky a nevylučuje do ovzduší žádné škodliviny.
  • Svíčka je designovaná čistě a minimalisticky → zdobená kontrastní voskovou pečetí "Made with love", sušenými květy a "kapkami rosy"
  • Každou svíčku odesílám dárkově zabalenou a nazdobenou spolu s malým dárečkem → bude překvápko, ať je ještě víc na co se těšit.
  • Každá svíčka odejde precizně zabalená v dárkové krabičce → na balení si dáváme záležet. Nejen aby hezky vypadalo, ale i svíčku cestou ochránilo a ta mohla dělat svému novému majiteli radost.

 

 

Složení: sójový vosk, sušené květy, zdobení