Bucláček s puntíky - VÝBĚR Z VARIANT

Novinka
649 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Vůně: levandule + červený pomeranč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelné bucláčky v mnoha nových barvách. Svou krásou a roztomilostí dostanou i Vás. Mnoha veselými odstíny prozáří Váš domov a přinesou radost, kterou (obzvláště v této době) potřebujeme.  

 

Vůně: Podmanivá kombinace populární levandule je doplněná o osvěžující, ale sladký červený pomeranč. Vůně se navzájem doplňují a tvoří dokonalý pár.

Váha vosku: cca 250g

Doba hoření: 35 - 45 hodin

 

O svíčce:

  • Je v kvalitním keramickém bucláčku → po vyhoření svíčky Vám zůstane krásný hrnek. Stačí jen vymýt teplou vodou. 
  • Je odlitá ze speciální kombinace ekologického nebarveného sójového a kokosového vosku → tato kombinace hoří až o 55% déle než běžné vosky a nevylučuje do ovzduší žádné škodlivinyTy nejkvalitnější pečlivě vybrané přírodní vosky jsou namíchány v přesném poměru tak, aby bylo zaručeno kvalitní pomalé hoření a zároveň skvěle udržely vůni. 
  • Svíčka je ozdobená sušenými květy a voskovým aromasrdíčkem.
  • Každý hrneček je ozdoben ručně vázanou mašlí s kovovým přívěskem (přívěsky se mohou lišit). 
  • Každou svíčku odesílám dárkově zabalenou a nazdobenou spolu s malým dárečkem → bude překvápko, ať je ještě víc na co se těšit.
  • Každá svíčka odejde precizně zabalená v dárkové krabičce → na balení si dáváme záležet. Nejen aby hezky vypadalo, ale i svíčku cestou ochránilo a ta mohla dělat svému novému majiteli radost.

 

 

Složení: 100% přírodní sójový a kokosový vosk, bavlněný knot, květy, třpytky, esenciální oleje